Naše projekty

Image

ForClassmates

Společnost, která od roku 2015 mění způsob výuky matematiky a přírodních věd, a to zcela ojedinělým způsobem, který jsme ještě jako studenti sami vytvořili.

Číst více
Image

MoniMark

V MoniMarku jsme vyvinuli řešení, které chrání slovní či obrazové označení pomocí monitoringu. Již se majitelé ochranných známek mohou soustředit na svůj byznys.

Číst více
Image

Royal Fox

Royal Fox je digitální agentura, která zodpovídá za IT a design všech našich projektů. Stará se o věci jako je cloud, rollupy, letáky, weby, aplikace a další.

Číst více
Image

Dotace bez starostí

Tým lidí s dlouholetou praxí, který pomůže s nalezením vhodného dotačního programu, zpracování žádosti a s následnou administrací.

Číst více
Image

Procurio

Poskytujeme služby v celém oboru veřejných zakázek. Snažíme se pomoci zejména malým zadavatelům v orientaci v oblasti veřejného investování dle konkrétního subjektu.

Číst více
Image

Hexagon Energy

Řadíme se mezi firmy, které se zabývají komplexním řešením ve světě energií. Do portfolia patří realizace fotovoltaik, zelených střech, zateplení i výkup elektřiny.

Číst více
Image

Hexagon Technology

V Hexagon Technology je primárním úkolem zajištění realizace fotovoltaik a tepelných čerpadel na rodinné domy včetně poradenství v této oblasti.

Číst více
Image

Hexagon Audits

Nabízíme komplexní služby v oblasti energetických posudků a vodních auditů. Energetické posudky vyhotovujeme v souladu s dotační výzvou.

Číst více
Image

Hexagon Finance

Zaměřujeme se na správu firemních a rodinných financí. V rámci specializovaného programu pro veřejnoprávní subjekty řešíme ochranu svěřeného majetku a odpovědnost.

Číst více