ForClassmates

Společnost, která od roku 2015 mění způsob výuky matematiky a přírodních věd, a to zcela ojedinělým způsobem, který jsme ještě jako studenti sami vytvořili.

O projektu

V roce 2015 jsme sami vydali svou první učebnici matematiky napsanou zcela ojedinělým způsobem, a to pomocí studentského jazyka a řešením krok za krokem. Do dnešního dne jsme pro střední školy vydali 47 učebnic a pracovních sešitů matematiky a chemie v českém a slovenském jazyce.

V roce 2018 jsme natočili krátké video popisující důležité momenty, které vedly ke vzniku projektu ForClassmates. Pro přehrání klikněte prosím na odkaz níže.

https://youtu.be/cHlyJVtHRrE

Chceme, aby vzdělávání bylo v naší společnosti bráno jako něco váženého. Aby člověk na školu vzpomínal v dobrém, rád podporoval své děti v tom, aby se vzdělávaly a aby žáci a studenti chodili do školy rádi a věděli, že ten strávený čas je velmi dobrá dlouhodobá investice do vlastní budoucnosti. Naše vize totiž stojí na třech základních pilířích – zábavnost, smyslnost a individualita. Pokud ve vzdělávání docílíme individuálního přístupu, který bude dávat studentovi smysl a bude ho bavit, pak budeme na cestě, kdy opravdu změníme svět.

www.prospoluzaky.cz

www.forclassmates.online